اسکانو
نمای بیرونی ساختمان

پنل‌های بتنی دکوراتیو و استفاده در نمای بیرونی ساختمان

نمای بیرونی ساختمان یکی از اولین قسمت های هر بناییست که افراد را به خود جلب می کند. در واقع این نمای خارجی ساختمان ها هستند که هویت اصلی یک ساختمان را به تصویر می کشند. به تازگی طراحانی خوش ذوق با استفاده از همان بتن های سخت و محکم، توانسته اند با روشی ساده و کارامد، پانل های دکوراتیو بسیار زیبایی را تولید کرده، و در نمای ساختمان ها برای زیبایی هرچه بیشتر استفاده کنند. معماران D’HOUNDT + BAJART و همکارانشان برای طراحی نمای ساختمانی در Tourcoing فرانسه که طبقه اول آن متعلق  به بانک بوده و طبقات دیگر آن 8 واحد آپارتمانی می باشند، از همین نماهای بتنی و دکوراتیو بهره گرفته اند.

 آنها با هنرمندی هرچه تمام، استفاده از این پانل ها را به داخل ساختمان و فضای لابی نیز کشیده اند تا هر چه بیشتر به هماهنگی و یکپارچگی فضای داخلی و بیرونی ساختمان کمک کرده باشند.

 ساخت این پانل ها به گونه ای بوده که ابتدا مخلوطی از بتن را داخل قالب های مخصوصی قرار می دهند، پس از آنکه بتن خشک شد از قالب بیرون آورده و با قرار دادن آنها در کنار هم به شکل یک پازل، نمای داخلی و خارجی را زینت می بخشند.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]