اسکانو

[:en] پیش بین وضعیت بازار مسکن در سال 95[:de]

پیش بین وضعیت بازار مسکن در سال 95

[:]

ایرج رهبر درباره وضعیت بازار مسکن و تحلیل‌ها از این بازار در سال آینده اظهار داشت: “نمی‌شود پیش‌بینی که چه وضعیتی پیش می‌آید و فعلا تاکنون تغییر و تحولی در بازار مسکن به‌وجود نیامده است.

وی با بیان این‌که نشانه‌ای دیده نمی‌شود که تغییر و تحول به‌وجود آید، افزود: “بازار سه ماه اول سال آینده خود را نشان خواهد داد.


عضو کانون سراسری انبوه‌سازان عنوان کرد: “من فکر نمی‌کنم خیلی تغییری حاصل شود، چراکه هیچ تغییری در وضعیت اقتصادی مردم ایجاد نشده و تغییر و تحولی در برنامه‌های دولت به‌وجود نیامده است.
رهبر متذکر شد: “رکود به گونه‌ای است که فشار روی بخش مسکن آورده و بالاخره باید یک فکری برای این وضعیت شود.

وی ادامه داد: “من معتفدم رکود در بازار مسکن حداقل در فصل اول سال آینده ادامه خواهد داشت و از فصل دوم هم باید ببینیم دولت چه برنامه‌ای دارد.

رهبر خاطرنشان کرد: “برای خروج از رکود، توان و قدرت خرید مردم باید بالا رود و امکانات و زمینه برای تولید فراهم شود.

منبع خبر آنلاین

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]