اسکانو
وام مسکن مهر

چه تعداد از واحدهای مسکن مهر پرند مشمول افزایش 10 میلیون تومانی سقف وام مسکن مهر می شوند؟

علی اکبر طاهری در پاسخ به این سوال که “چه تعداد از واحدهای مسکن مهر پرند مشمول افزایش 10 میلیون تومانی سقف وام مسکن مهر می شوند؟ ” گفت: هدف از این کار کمک به متقاضیانی بوده که توان پرداخت سهم خود را ندارند. از این رو تمامی متقاضیانی که بیشتر سهم خود را واریز کرده اند و تنها یک یا دو میلیونی از سهمشان باقی مانده، شامل این طرح نخواهند شد. بر این اساس پیمانکاران فعال به دفاتر رسمی معرفی شده اند و امیدوار هستیم که وام 40 میلیونی قبل از اتمام سال 95 به پروژه ها تزریق گردد. در حال حاضر در شهر پرند 7500 مسکن مهر فاقد متقاضی وجود دارد، که تاکنون برای خرید 1500 واحد ثبت‌نام انجام شده است.

 طاهری همچنین اعلام کرد، که وام 40 میلیون تومانی به واحدهای نیمه تمام و واحد هایی که کارت قسط دریافت نکرده‌اند تعلق خواهد گرفت، و از هفته آینده به محض انجام مقدمات لازم برای کار پیامک های مربوطه به متقاضیانی که می توانند از این وام 40 میلیونی استفاده کنند ارسال می شود،  تا علاوه بر معرفی به بانک بتوانند کارت قسط را نیز دریافت کنند.

 

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]