اسکانو
مشاور املاک موفق

چگونه یک مشاور املاک موفق باشیم؟

  • تجربه ای بسیار عالی خواهد بود اگر که با یک مشاور املاک موفق در ارتباط بوده و بتوانید در معاملات آنها و بررسی املاک شرکت کنید، همچنین لازم است اگر این مشاوران موفق دارای مجله و وبلاگ های تبلیغاتی هستند، سری به آنها زده و جلسات و گفتگو های وسیعی با آنها داشته باشید.
  • تمام مخاطبین شما دارای اطلاعاتی هستند که در هر زمانی می تواند به کار شما بیاید، از تمامی این اطلاعات یک پایگاه داده داشته باشید، با مشتریانی که در طول هفته جاری به شما مراجعه کرده و به دنبال ملک خاصی هستند در تماس باشید.
  • یک بستر سازی مناسب می تواند به موفقیت شما کمک بسیار زیادی کند. بستر سازی، آموزش نحوه راه اندازی دفتر کار با توجه به مشتریان وموکلان آنها می باشد؛ حتی اگر هیچ یک از بنگاهها به این مسئله اهمیتی ندهند، شما این دوره را برای خود در نظر بگیرید تا متوجه شوید، که این شغل برای شما مناسب است یا خیر.
  • از فن آوری های روز همچون فیس بوک، توییتر و … استفاده کنید، اینکار سطح اطلاع رسانی و حضور شما در عرصه معاملات مسکن را گسترش داده و کمک بسیاری به موفقیت شما می کند.
  • در سمینار های برگزار شده در حیطه کاریتان شرکت کنید، و از این طریق با دیگر مشاوران موفق و اطلاعات وسیع در حیطه کاری خود آشنا شوید.
  • در لیست خود خانه های ویلایی را نیز داشته باشید، شما هیچ گاه نمیدانید که مشتری بعدی شما خواهان خانه ویلایی هست یا خیر، پس همیشه در فهرست کارهای خود یک خانه ویلایی را نیز قرار دهید.
  • زمان خود را برای معاملات مهم اولویت بندی کنید، این کار در موفقیت شما تاثیر بسزایی دارد. در هنگام کار به یک مشتری، به جذب مشتری جدید نیز بپردازید، و وقت خود را تمام کمال بر روی یک کار نگذارید.
  • در آخر مهم است که صبر و شکیبایی داشته باشید، برای یک سرمایه گذاری موفق در این حیطه لازم است بدانید که یک شبه ثروتمند نخواهید شد. گاهی اوقات شاید تاخیر در خرید ملک و یا صرف نظر از خرید آن شانس سرمایه گذاری موفق تری را در اختیارتان بگذارد.

 

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]