اسکانو

[:en]کاهش سود سپرده های مسکن جوانان[:de]

کاهش سود سپرده های مسکن جوانان

[:]

نرخ سود تسهیلات مسکن جوانان تک‌رقمی شد

حساب پس انداز مسکن جوانان، با هدف برنامه ‌ریزی بلند مدت برای خانه ‌دار شدن افراد جوان جامعه در آینده می باشد؛ و متقاضیان مبالغی را جهت دریافت تسهیلات خرید و یا ساخت مسکن به صورت ماهیانه، سالیانه و یا یکجا پرداخت می کنند؛ بدین صورت افراد پس از حدود مدت زمانی بین ۵ تا ۱۵ سال قادر به گرفتن تسهیلات مورد نظر هستند.

روابط عمومی بانک مسکن اعلام کرده که قردادهای تسهیلاتی که از تاریخ ۲۲ آبان ماه منعقد می شوند، به جای مبلغ سود ۱۱ درصد مشمول نرخ سود ۹ درصد خواهند شد؛ این دومین اقدام بانک مسکن در راستای سیاست کلان دولت و برای خانه دار شدن مردم پس از کاهش نرخ سود صندوق پس‌انداز مسکن یکم از ۱۱ درصد به ۹.۵ و ۸ درصد می باشد.

همچنین براساس مصوبه هیات مدیره بانک مسکن برای متقاضیانی که حساب های آنها افتتاحی در سال ۱۳۹۵ می باشند، میزان تسهیلات دریافتی در پایان سال پنجم در شهر تهران (۶۰ میلیون تومان)، شهرهای بزرگ مانند کرج، مشهد، تبریز، اصفهان، اهواز، قم و شیراز (۵۷ میلیون تومان) و در سایر شهرها (۵۴ میلیون تومان) خواهد بود. همچنین اعلام شده سقف این تسهیلات در پایان سال دهم در شهر تهران (۸۵ میلیون تومان)، شهرهای بزرگ (۷۶ میلیون تومان) و در سایر شهرها (۷۰ میلیون تومان) و در پایان سال پانزدهم در تهران (۱۱۰ میلیون تومان)، در شهرهای بزرگ (۱۰۰ میلیون تومان) و در سایر شهرها (۹۰ میلیون تومان) می باشد.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]