اسکانو
کف‌پوش اپوکسی

کف‌پوش اپوکسی و مزایای آن

کف‌پوش اپوکسی چیست؟

کف‌پوش اپوکسی یک نوع از مایع یکپارچه بوده که از رزین اپوکسی باضخامت ۰/۵ الی ۵ میلی‌متر با سطحی شیشه‌ای تولید می‌شود. این نوع از کف‌پوش عموماً دارای مقاومت شیمیایی بالا به حلال‌ها، اسیدها، بازها و نمک‌ها، عدم جرم پذیری، ضد باکتری، طول عمر بالا، سرعت‌بالای اجرای عملیات، تنوع رنگ و طرح، عایق، نظافت آسان، مقاومت مکانیکی و عدم ترک‌خوردگی می‌باشند. کف‌پوش‌های اپوکسی درواقع از اختلاط رزین اپوکسی و‌هاردنر پلی آمینی به دست می‌آید، این نوع از ساختار پلیمری به دلیل داشتن حلال در خود پس از خشک شدن ثابت مانده و هیچ‌گونه تغییری اعم از کاهش خواص یا ضخامت نخواهند داشت. اپوکسی در محیط‌هایی که نیاز به پوشش‌هایی همچون کف‌پوش ضد اسید (Anti Acid)، کف‌پوش ضد الکتریسیته (Anti Static)، کف‌پوش ضد سایش (Anti scratch)، کف‌پوش ضد لغزش (Non Slip) استفاده می‌شود.

ویژگی‌های کف‌پوش اپوکسی صنعتی

کف‌پوش‌های اپوکسی دارای مقاومت شیمیایی بالا در برابر انواع حلال‌ها و اسید‌ها هستند، این نوع از مصالح همچنین از مقاومت سایشی بالا، مقاومت مکانیکی بالا، سخت شدن سریع، تمیز شوندگی بالا، تمیز شوندگی بالا، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر تغییرات دمایی و چسبندگی خوب به سطوح می‌باشند. کف‌پوش اپوکسی صنعتی ایجاد افزایش مقاومت بتن در برابر فرسایش، تخریب و اکثر مواد شیمیایی کرده و این نوع از کف‌پوش‌ها مطلقاً جذب آب نداشته و از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری می‌کنند. استفاده از روکش‌های اپوکسی به دلیل کم‌حجمی و سبک‌وزنی مانع از ایجاد هرگونه گردوغباری شده و به‌صورت یکپارچه و در رنگ‌های متنوع اجرا می‌گردد. یکی از امتیازات بالای این نوع از کف‌پوش، سهولت در شستشو و حداقل ۲۰ سال عمر مفید و سرعت درترمیم آن‌ها است.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]