اسکانو

گرانترین معامله ثبت شده در آذرماه سال جاری در تهران

طبق معاملات انجام شده در آذر ماه سال جاری در تهران آپارتمانی ۲۲۰ متری در محله دروس با قیمت متری ۱۹.۲ میلیون تومان به فروش رسیده است. در این بین آپارتمان های نوساز یک سوم بازار مسکن را به خود اختصاص داده اند.

یکی از کارشناسان مسکن اعلام کرده که انتظار رونقی بیشتر در بازار مسکن وجود دارد، و علائمی از آن هم قابل مشاهده می باشد. رشد ۴.۴ درصدی قیمت ها نشان از این موضوع داشته اما تاثیرات بیشتر آن در ماههای بعد آشکارتر خواهد بود و افزایش قیمت در حدی ملایم و تدریجی خواهیم داشت. مهدی سلطان ‌محمدی گفت: دوره رکود مسکن به انتهای خود رسیده و از این به بعد به تدریج شاهد رونق بیشتری در بازار مسکن خواهیم بود. او همچنین بیان کرد، در کشور سالانه حدود ۹۰۰ هزار واحد مسکونی نیاز داریم و هم اکنون میزان صدور پروانه های ساختمانی شهری از ۴۰۰ هزار واحد نیز کمتر است و این شایط با نقطه مطلوب بسیار فاصله دارد.

%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%b9%d8%a7%d9%85%d9%84%d9%87-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%a2%d8%b0%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d8%ac

ارسال دیدگاه

نخستین کسی باشید که نظر میدهد

من را خبردار کن از
avatar
wpDiscuz

درباره‌ی اسکانو

اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.