اسکانو
ساخت بورد یادداشت

10 ایده خلاقانه و جالب برای ساخت بورد یادداشت در خانه

آیا شما هم اغلب به یادآوری برای انجام کارهای خود نیاز دارید؟ برای احیای حافظه استفاده از تخته‌های چوب‌پنبه‌ای یا تابلو اعلان امری بسیار مفید خواهد بود. این مجموعه‌ها به‌طور منظم در فضاهای عمومی (مدرسه، دانشگاه، کتابخانه، مغازه، مراکز و غیره) نصب می‌شوند و مواردی مناسب برای اعلام وقایع، ارائه اطلاعات و یا تبلیغات برای فروش هستند.

در خانه، می‌توانید یکی از تابلوهای اعلان را بالای میز خود و برای نوشتن کارهای معمول یا در آشپزخانه برای یادآوری روندهای موردعلاقه خود نصب کنید. این تابلوهای اعلان به‌راحتی در فضاهای مختلف (راهرو، ناهارخوری، محل کار) ادغام می‌شوند و اغلب ساخته‌شده از مواد سبک همچون چوب‌پنبه، پلاستیک و چوب می‌باشند.

زمانی که از تابلوهای اعلان در داخل خانه استفاده می‌کنید، باید به این نکته توجه کنید که تابلو شما علاوه بر آنکه نقش یادآوری وقایع روزانه را برای شما دارد نقش یک عنصر دکوراتیو را نیز در فضای شما بازی خواهد کرد؛ بنابراین کمی خلاق باشید و طرح‌های زیبا را با یکدیگر ادغام کنید تا نتیجه‌ای مطلوب به دست آید.

 برای این منظور می‌توانید اشکال هندسی مختلف، طرح‌های لانه‌زنبوری، زیگزاک، مارپیچ و … را پیاده‌سازی کنید. عموماً برای یک تابلو اعلان که همه‌چیز به‌سادگی بر روی آن نصب شود و بتوانید هر شکل و طرح دلخواهی را بر روی آن پیاده‌سازی کنید چوب‌پنبه بهترین متریال است؛ ورقه‌های چوب‌پنبه را از بازار تهیه کنید و سپس هر طرحی را که می‌خواهید به‌سادگی بر روی آن پیاده‌سازی کنید.

صفحات اعلان می‌توانند شبیه یک‌گوشه حافظه شما نقش ایفا کنند، بر روی این صفحات هر چیزی که برای شما خوشایند است می‌تواند قرار بگیرد؛ می‌توانید بخشی از خاطرات خود را نیز به آن‌ها اضافه کرده و در میان جمع زیادی از کارهایی که باید انجام دهید از دیدن خاطرات خود لذت ببرید؛ این خاطرات می‌توانند عکس‌هایی باشند که شما بر روی صفحه اعلان خود می‌چسبانید؛ حتی می‌توانند اشیای کوچکی باشند که با آن‌ها خاطرات زیبایی دارید.

این صفحات می‌توانند حتی در شکل قاب نیز ظاهر شوند؛ قاب عکس‌های قدیمی خود را از گنجه بیرون آورید و داخل آن‌ها را چوب‌پنبه بگذارید و سپس با چند مورد از این قاب‌ها در سایزهای مختلف هم یک‌تکه دکوراتیو بر روی دیوار ترسیم کنید و از آن به‌عنوان یک تابلو اعلان بهره ببرید.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]