اسکانو

[:en]چهارده هزار خانواده ی نیازمند تا سال 97 صاحب خانه خواهند شد[:de]

چهارده هزار خانواده ی نیازمند تا سال 97 صاحب خانه خواهند شد

[:]

طبق گزارشات امروز، قرارداد ساخت 14 هزار واحد مسکونی برای خانواده های نیازمند و در مناطق کم تر توسعه یافته 18 استان کشور بین ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بسته شده است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)،  با توجه به قرار داد امضا شده، عملیات اجرایی پروژه مذکور به زودی آغاز خواهد شد، و پیش بینی می شود این واحد ها تا پایان سال 97 به محرومان فاقد مسکن و خانوارهای بی سرپرست در مناطق محروم 18 استان مختلف تحویل داده شود. هزینه های ساخت این پروژه نیز بر طبق قرارداد بخشی به صورت تسهیلات کم بهره و بخشی به صورت کمک بلاعوض از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اختیار متقاضیان در مناطق محرومی که شناسایی شده اند قرار خواهد گرفت. تابش اعلام کرد: در صورتی که بعضی از نیازمندان در مناطق محروم، توان تامین بخش سهم آورده خود را نداشته باشند، در ستادهای استانی امکان تصمیم گیری های موردی برای افزایش کمک های بلاعوض برای این افراد وجود خواهد داشت.

همچنین حجم سرمایه گذاری در پروژه مذکور مبلغ 3500 میلیارد ریال برآورد شده است، که 2500 میلیارد ریال از آن به صورت تسهیلات کم‌ بهره و 1000 میلیارد ریال دیگر به عنوان کمک بلاعوض در نظر گرفته شده است.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]