اسکانو

از چه وسایلی در دکوراسیون داخلی یک خانه کوچک استفاده کنیم؟

طراحی داخلی برای فضاهای کوچک همواره چالش های خود را داشته و همه می دانیم مانور دادن برای چیدمان در یک خانه کوچک کار ساده ای نیست. اما چیزی که مشخص بوده و نباید آن را فراموش کنید این است که هیچ گاه اجازه ندهید تا فضای کوچک شما را از دکوراسیونی که علاقمند به آن هستید دور کند. در یک فضای کوچک علاوه بر طراحی فضاهای مختلف استفاده از وسایلی مناسب نیز می تواند تا حد بسیار زیادی شما را برای داشتن یک دکوراسیون داخلی ایده آل کمک کند.

استفاده از میز های عسلی تو در تو

میز عسلی

بسیاری از میز های عسلی که اکنون وجود دارند به صورت تو در تو ساخته شده اند. یعنی تمام میزهای کوچک در دل میز بزرگ جای گرفته و از این رو بسیار مناسب برای فضاهای کوچک می باشند؛ چراکه از ریخت و پاش در فضا جلوگیری کرده و به شما اجازه می دهند تا در صورت نیاز از آنها استفاده کنید.

معجزه آینه های بزرگ در دکوراسیون داخلی خانه کوچک متراژ

آینه

استفاده از آینه های بزرگ در خانه های کوچک متراژ به شدت توصیه می شود. این نوع از آینه ها در چنین واحد هایی معجزه می کنند و علاوه بر آنکه ظاهری زیبایی دارند با انعکاس نور منجر می شوند تا فضای شما بزرگتر از آن چیزی که هست نشان داده شود. این آینه ها بهتر است در مقابل پنجره قرار بگیرند تا به خوبی منجر به انعکاس نور شوند.

مبلمان چند کاره و انعطاف پذیر

صندلی

از مبلمانی استفاده کنید که انعطاف پذیر باشند، مبلمانی که در فضای شما بتوانند در مدت زمانی بسیار کوتاه تغییر کاربری داشته و برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند. مبلمانی که هم مانند یک نیمکت ایفای نقش می کنند و هم در نقش یک میز قابلیت ظاهر شدن دارند.

شلف ها بهترین نوع قفسه برای ساماندهی وسایل

قفسه

شلف ها قفسه های دیواری هستند که به سادگی می توانند تعداد وسایل زیادی را بدون اشغال کردن فضای مفید از شما در خود جای دهند. این شلف ها در هر مکانی که بخواهید قابل اتصال هستند و در هر قسمتی از دیوار جای خوش می کنند.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]