اسکانو
دوربین‌های مداربسته

امنیت منازل به لطف وجود دوربین‌های مداربسته

قطعاً شما هم‌بارها و بارها که از خانه به‌قصد مسافرت و مهمانی بیرون می‌روید و قرار است چند ساعت و یا چند روزی را از خانه دور بمانید مداوم در فکر اموال شخصیتان هستید. همه می‌دانیم که پیشرفت علم و فنّاوری توانسته خدمت بسیاری به بشر کند و همین پیشرفت بوده که توانسته در حفظ امول خصوصی و عمومی نقش بسیار مهمی را برای ما داشته باشد؛ اما چطور می‌توان فرزند را با آسودگی خاطر در منزل گذاشت و به بیرون رفت؟ یا چطور بدون نگرانی اموال شخصی و گران‌بها را در خانه قرار داده و برای چند روزی به سفر رفت؟

استفاده از دوربین‌های مداربسته می‌توانند امنیت خانه شمارا چند برابر کنند، به همین خاطر است که این روزها تعداد افرادی که در خانه‌های شخصی خود از این نوع از دوربین‌ها استفاده می‌کنند زیاد شده است، شاید تا چند سال گذشته استفاده از دوربین‌های مداربسته آن‌چنان برای مصارف شخصی رواج نداشت و تنها در اماکن عمومی مورداستفاده قرار می‌گرفت؛ اما امروزه استفاده از دوربین‌های مداربسته توانسته نقش مهمی در کمک به نیروی انتظامی برای دستگیری سارقین داشته باشد.

دستگاه‌های دوربین مداربسته اکثراً دارای چندین دوربین هستند که صاحب‌خانه می‌تواند بر اساس وسایل گران‌بهایی که در منزل خود دارد هر یک از دوربین‌ها را در فضایی قرار داده و سپس زوایای آن‌ها تنظیم کند. با استفاده از این دوربین‌ها و با کمک سیستم نظارت از راه دور می‌توانید نرم‌افزاری بر روی رایانه خود نصب کنید و سپس تمامی عکس‌ها و ویدیوهایی که توسط دوربین‌ها ضبط می‌شوند را در هرلحظه مشاهده کنید.

انواع دسته‌بندی دوربین‌های مداربسته

دوربین‌های مداربسته بر اساس نوع سیگنال به چند دسته دوربین‌های آنالوگ، دوربین‌های ip (آی پی تحت شبکه) و دوربین‌های دومنظوره تقسیم می‌شوند. این دوربین‌ها بر اساس شکل ظاهری نیز به چند مدل دوربین‌های دام dome، دوربین‌های صنعتی، دوربین‌های مینیاتوری، دوربین‌های مادون‌قرمز ir، دوربین‌های اسپید دام (دوربین‌های چرخشی ptz) تقسیم‌بندی می‌شوند.

دوربین‌های مداربسته یک نوع دسته‌بندی دیگر هم دارند که آن‌ها را ازنظر قاب و پوشش از یکدیگر متمایز می‌کند و به دوربین‌های ضد آب قاب بزرگ (پمپ‌بنزینی)، دوربین‌های مخفی و دوربین‌های قاب فانتزی تقسیم می‌شوند.

توصیه می‌کنیم اگر وسایل گران بهایی در منزل دارید که امکان جابه‌جایی آن‌ها وجود ندارد از دوربین‌های مداربسته استفاده کرده و به‌عنوان یک روش مقرون‌به‌صرفه امنیت را به فضای خود بدهید. این نوع از دوربین‌ها اگرچه ارزان‌قیمت نیستند اما دارای قیمت و هزینه نصب زیادی هم نیستند، ازاین‌رو یک روش مقرون‌به‌صرفه در حفظ و حراست از اشیای گران‌بهای شما به‌حساب خواهند آمد.

 

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]