اسکانو
چیدمان قاب عکس

ایده‌هایی برای چیدمان قاب عکس در دکوراسیون داخلی

چیدن قاب عکس بر روی دیوار یکی از ایده‌های دکوراسیون داخلی خانه است که امسال طرفداران بسیاری پیداکرده است و در بسیاری از خانه‌ها می‌توان دیواری را دید که از عکس‌های خانوادگی اعضای خانه و خاطرات آن‌ها پرشده است. در این مقاله چند ایده برای انتخاب نوع چیدمان قاب عکس بر روی دیوار را  به شما نشان خواهیم داد.

چیدن عکس‌ها در وسط دیوار

این روش یکی از راحت‌ترین راه‌های طراحی یک دیوار پر از عکس است.  ا یک یا دو عکس بزرگ را که دوست دارید انتخاب کنید و در وسط دیوار قرار دهید و بعد در سمت چپ و راست قآنها را با عکس های کوچکتتر پرکنید. این چیدمان ظاهر شیک و به روزی به خانه شما میبخشد.

چیدمان مارپیچی عکس ها

در این روش یک قاب عکس را به‌عنوان نقطه شروع انتخاب کنید و عکس‌های دیگر را به صورت مارپیچ دور آن بچینید. شما میتوانید با استفاده از این نوع چیدمان یک خط داستانی در عکس هایتان ایجاد کنید.

چیدمان دقیق

برای این نوع چیدمان باید عکس‌هایی با سایزهایی متفاوت انتخاب کنید و. آن‌ها را به شکلی در کنار هم بچینید که دقیقاً در کنار هم قرار بگیرند. این روش بهترین روش برای چیدن عکس‌های سیاه‌وسفید است و ظاهری خلاقانه به خانه شما می‌بخشد.

چیدمان بازتابی

برای چیدمان بازتابی باید یک خط افقی یا عمودی فرضی را در نظر بگیرید و قاب عکس‌ها را به‌صورت مرتب در دو طرف آن قرار دهید.

چیدمان مرتب و یکدست

کافی است قاب عکس‌ها را به‌گونه‌ای کنار هم قرار دهید که تشکیل یک مربع و یا مستطیل منظم را بدهد. این روش برای افرادی که دوست دارند خانه‌ای منظم داشته باشند مناسب است.

استفاده از 9 قاب عکس

محبوب‌ترین روش چیدمان قاب عکس‌ها در کنار هم استفاده از 9 عدد قاب عکس یک‌شکل و یک اندازه است که به‌صورت کاملاً مرتب و بافاصله‌های یکسان قرارگرفته‌اند. این روش بهترین انتخاب برای دفتر کار و عکس‌های خانوادگی است.

چیدمان پلکانی

برای چیدمان قاب عکس‌ها در دیواره کنار پله‌ها روش‌های بسیاری وجود دارد ولی ساده‌ترین روش این است که از پائین پله‌ها شروع کنید و قاب عکس‌ها را به‌موازات پله‌ها قرار دهید و کم‌کم به سمت بالا هدایت کنید. به این صورت آلبوم قاب عکس‌های شما نیز به شکل پلکان خواهد بود.

چیدمان بر روی قفسه

قاب عکس با اندازه‌های مختلف را در کنار هم بر روی قفسه‌های دیواری قرار دهید. سعی کنید در انتخاب عکس‌ها و قاب‌ها آن‌ها از رنگ‌های پررنگ با زمینه مشترک استفاده کنید. می‌تواند عکس‌ها را بروی قفسه کتاب‌ها و یا جا تلویزیونی نیز قرار دهید.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]