اسکانو
برگ‌بو

با برگ‌بو سوسک‌ها را برای همیشه فراری دهید

اینکه در یک‌خانه سوسک وجود داشته باشد مسئله‌ای کاملاً عادی و البته چندش‌آور است! در تابستان سوسک‌ها از دل زمین بیرون زده و به داخل خانه‌ها هجوم می‌برند و اگر در مکانی که هستند آب و غذا به‌اندازه کافی داشته باشند دیگر سوسک‌ها را نیز باخبر می‌کنند، ازاین‌رو شما در یک بازه زمانی تعداد زیادی سوسک خواهید یافت! بهترین زمان برای آنکه این حشرات موزی و ترسناک را نبینید فصول سرد سال است؛ اما همه می‌دانیم که سوسک‌ها از جان‌سخت‌ترین موجودات روی زمین هستند! چراکه به‌سادگی می‌توانند بدون اکسیژن تا ساعت‌ها زنده مانده و یا حتی ۹۰ روز بدون غذا و ۴۰ روز بدون آب به زندگی خود ادامه دهند! جالب است بدانید حتی یک سوسک بدون سر تا 40 روز زنده خواهد ماند و در آخر به دلیل آنکه قدرت خوردن و آشامیدن ندارد خواهد مرد!

راه‌های بسیاری وجود دارد که می‌توان توسط آن‌ها سوسک‌ها را از بین برد، اما همان‌طور که می‌دانید این موجود ترسناک پس از مدتی حتی به سمومی که استفاده می‌کنید هم مقاوم خواهد شد و اغلب پس از استفاده از سموم در فاضلاب شاهد رشد بیشتری از آن‌ها خواهید بود! پس این بار راه‌های بی‌دردسر را امتحان کنید، برگ‌بو تازه تهیه کنید و آن را در هر نقطه‌ای از خانه که حس می‌کنید سوسک‌ها عبور می‌کنند قرار دهید. بوی منتشرشده از برگ‌بو برای سوسک‌ها اصلاً خوشایند نبوده و آن‌ها از محیطی که‌برگ بو در آن وجود دارد دور می‌شوند! با استفاده از برگ‌بو در سرویس بهداشتی، زیر مبلمان، پشت تخت، گوشه‌های دیوار و … خود را از شر این موجودات آلوده راحت کنید!

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]