اسکانو
لکه چای

بدون استفاده از مواد سفید کننده، لکه چای را از ظروف پاک کنید

لکه های چای یا قهوه پس از مدت کوتاهی بر روی ظروف اثر خود را گذاشته و رنگ آنها تغییر می دهد. برای تمام افراد دیدن این لکه ها اتفاق خوشایندی نیست. همین قهوه یا چای دوست داشتنی اگر یک شبانه روز داخل ظروف باقی بمانند آنگاه لکه هایی بر جای می گذارند که به سادگی و با یک شستشوی ساده از بین نخواهند رفت. عموما اولین چیزی که برای از بین بردن این لکه ها به ذهن می رسد استفاده از انواع مواد سفید کننده موجود در بازار است، اما یادتان باشد این مواد شیمیایی بوده و برای سلامتی شما مضراتی نیز به همراه خواهد داشت.

استفاده از پودر ماشین لباسشویی در تمیز کردن لکه چای

پودر ماشین لباسشویی

اگر تمایل به استفاده از مواد شیمیایی دارید توصیه می کنیم برای پاک کردن لکه های چای و قهوه از پودر ماشین لباسشویی به جای سفید کننده ها استفاده کنید. مقداری پودر داخل سینک ظرفشویی بریزید و داخل سینک را از آب داغ پر کرده و ظروف لکه دار را داخل آن قراردهید. پس از گذشت مدت زمانی 1 تا 2 ساعته ظرف ها را با اسکاچی نرم شسته و آب کشی کنید.

استفاده از جوش شیرین در تمیز کردن لکه چای

تمیز کردن لکه چای

اگر از دسته افرادی هستید که ترجیح می دهید به جای استفاده از مواد شیمیایی از مواد طبیعی و موجود در آشپزخانه خود استفاده کنید؛ اینبار جوش شیرین را نیز امتحان کنید. برای این منظور مقداری جوش شیرین و آب را ترکیب کرده و مخلوط مذکور را با انگشت به دیواره های فنجان لک دار بکشید تا لکه ها پاک شوند.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]