اسکانو
درب شیشه ای

[:en]ساخت بزرگترین درب شیشه ای جهان در بلژیک[:]

[:en]در بلژیک و در ساختمان مسکونی Antwerp تیم طراحی Pieter Peerlings و Silvia Mertens از شرکت Sculp در عملی جالب و بازسازی این ساختمان یک درب شیشه ای و بسیار عظیم طراحی کردند، این شرکت پس از تخریب نمای پشتی ساختمان نمایی جدید با داشتن حداکثر دید و نمایی شفاف برای این ساختمان در نظر گرفت. این کار با کمک  شرکت تخصصی Jansen VISS در زمینه سیستم های درب و پنجره انجام گرفته است.

درب شیشه ای

درب شیشه ای مذکور دارای ابعاد ۳ متر عرض در ۶ متر ارتفاع بوده و دارای وزنی در حدود ۲۰۰۰ کیلوگرم می باشد. جالب است بدانید این درب غول پیکر تنها با نیروی یک انگشت باز و بسته می شود، و بر روی خود حدود ۱۲۰۰ کیلوگرم شیشه دارد. در نگاه اول شاید طراحی و ساخت چنین دربی کار ساده ای به نظر بیاید اما به گفته تیم طراحی، ساخت این درب دارای محاسبات بسیار پیچیده ای بوده که پس از ساخت موفق به دریافت جایزه Jury Award شده است.

درب شیشه ای

 

 [:]

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]