اسکانو

طرح خانه ای زیبا مناسب برای استفاده در شرایط اقلیمی سخت

تصور کنید برای مدت زمانی می خواهید از محل زندگی خود دور شده و به جایی دیگر بروید، جایی که در آن شرایط اقلیمی راحتی بر قرار نبوده و برای زندگی در آن مجبور هستید تا شرایط سختی را تحمل کنید؛ مهم نیست که برای چه کاری پای به این منطقه گذاشته اید، مهم این است که در طول سفر خود و در شرایط سختی که در محیط شما پیش رویتان است محیطی امن و راحت برای اسکان داشته باشید. امروزه خانه های لوکسی طراحی شده اند که مناسب برای چنین شرایطی بوده و قابل حمل می باشند.

Lumishell یک خانه پیش ساخته است که برای شرایط و اقلیم های سخت طراحی شده است. این خانه لوکس و زیبا قابل حمل بوده و با توجه به نوع طراحی آن این امکان را پدید می آورد تا تمام کاربران بتوانند به راحتی با محیط بیرونی خود ارتباط برقرار کرده و از مناظر اطراف خود به سادگی دیدن کنند. این خانه نتیجه همکاری یک شرکت مهندسی مواد و تولیدکننده شیشه های منحنی و معماری فرانسوی بوده که به حق در کار خود خوش درخشیده اند.

Lumishell در ساختار خود از دو لایه پوسته آلومینیومی بهره برده است که بتوانند در شرایط سخت پایداری خود را حفظ کنند. استفاده از این دو لایه آلومینیومی حتی توانسته به سرعت ساخت این پلان دایره وار نیز کمک بسیاری کند. این نوع از متریال داری انعطاف پذیری و وزن سبکی بوده و یکی از بهترین متریال ها برای کار در اقامتگاه های قابل حمل می باشد.

در این خانه ها تمام امکانات رفاهی در نظر گرفته شده است، و اولین سری از این خانه های لوکس در سال 2018 ساخته خواهند شد. در واقع خانه های  Lumishell از دسته خانه هایی هستند که می توانند دوستی انسان با طبیعت را قوی تر برقرار کنند.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]