اسکانو

لباس بافت آب رفته را با این روش به حالت اول بازگردانید

استفاده از انواع ژاکت و پلیور های بافت در زمستان رایج است، اما این نوع لباس ها به دلیل نوع پارچه و بافتی که دارند قبل از هر کاری نیاز به روش نگهداری خاصی دارند. اگر می خواهید بدانید تا چطور باید لباس بافت و پشمی را شست تا تغییری در شکل و اندازه آنها ایجاد نشود، توصیه می کنیم سری به مطلب نکاتی برای شستشوی لباس‌های پشمی و زمستانی در خانه بزنید. اما گاهی اوقات پیش می آید که لباس های بافت شما تحت شرایطی آب می روند و استفاده از آنها عملا امکان پذیر نخواهد بود. برای آنکه لباس های بافت را به حالت اولیه بازگردانید نیاز است تا مقداری آب ولرم، مقداری نرم کننده مو و یک عدد حوله ضخیم تهیه کنید.

قبل از هر کاری آب ولرم خود را داخل تشت و یا سینک ظرفشویی پر کنید، مقداری از نرم کننده مو سر بسته به اندازه لباس خود داخل آب ریخته و به خوبی مخلوط کنید. لباس آب رفته خود را داخل این محلول قرار دهید و اجازه دهید تا 30 دقیه داخل آب بماند. آب گرم و نرم کننده مو منجر به آن می شود تا الیاف لباس بافت شما انعطاف بیشتری داشته باشد و در نهایت زودتر به حالت اولیه بازگردد.

30 دقیقه که به اتمام رسید آب سینک را خالی کرده و لباس را بدون آنکه بچلانید آب گیری کنید. حوله ضخیم را باز کنید و لباس را داخل آن قرار دهید تا آب اضافی جذب حوله شود. حال در همان حالتی که لباس هنوز مرطوب است به آرامی آن را از هر طرف بکشید؛ و بر روی یک سطح صاف قرار دهید تا آرام خشک شود. اگر فکر می کنید که ممکن است ژاکت شکل بدی به خود بگیرد، آن را بر روی سطح صافی که قرار داده اید هر نیم ساعت مقداری کم از هر طرف بکشید تا در طی زمان خشک شده و شکل مناسب خود را بگیرد.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]