اسکانو
نمای ساختمان

3 متریال نوین امروزی مناسب برای طراحی نمای ساختمان مدرن

Accoya

اکویا یکی از متریال پیشرفته‌ای است که در بازار این روزها شاهد آن هستیم، اصولاً از این متریال برای نمای ساختمان‌هایی استفاده می‌شود که در آن‌ها زیباشناسی و تعمیر و نگهداری دارای اهمیت بالایی است. اکویا درواقع با تکنولوژی اصلاح چوب ساخته می‌شود و یکی از محصولات باکیفیت بالا به‌حساب می‌آید. از این متریال به‌سادگی می‌توان در هر نمایی و در هر شرایط آب و هوایی استفاده کرد، به‌علاوه اینکه این نوع از متریال مقاوم در برابر اشعه uv خورشید نیز است. متریال اکویا می‌تواند حدود 50 سال در نمای بناهایی که روی زمین است دوام بیاورد؛ این متریال همچنین مقاومتی به میزان 25 سال در ساختمان‌هایی که در شرایط زیرزمینی و یا حتی در تماس با آب شیرین هستند دارد.

EQUITONE

این متریال درواقع یک نوع متریال اصلاح‌شده سیمانی جدید است. این متریال در پنل هایی به ابعاد 31* 12.5 سانتی‌متری تولید می‌شود و دارای دورنگ متفاوت است. این متریال علاوه بر آنکه قدرت کار شدن در نمای بیرونی ساختمان را دارد می‌تواند به‌عنوان متریالی کارآمد در طراحی داخلی نیز مورداستفاده قرار بگیرد. جالب است بدانید این نوع از متریال فیبری و سبک بوده و اشتعال‌پذیر نیست و در صورت استفاده از آن‌ها خیالتان برای 50 سال عمر مفید راحت خواهد بود.

ShapeShell

این متریال یکی از دسته کامپوزیت‌های پیشرفته به‌حساب می‌آید و برای ساخت پروژه‌های خاص و در حالاتی تخیلی کاربرد بالایی دارد چراکه می‌تواند به‌عنوان روکش‌های خارجی مورداستفاده قرار بگیرد و به معماران اجازه می‌دهد تا دستشان برای ساخت بناهایی خاص باز باشد. این کاپوزیت ها بسیار سبک‌وزن هستند و مقاومت بالایی در برابر ضربه و مواد شیمیایی از خود نشان می‌دهند. این متریال غیر رسانا بوده و دارای گواهی ضد اشتعال است که کارفرما قادر است در هر رنگ و ابعادی آن را سفارش دهد.

 

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]