اسکانو

اجاره آپارتمان اداری و دفتر کار

اجاره آپارتمان برای دفتر کار چالش های مرتبط با خود را داشته و اگر در این مسیر اشتباهاتی از سوی شما رخ دهد قطعا هزینه های گزافی را بر دوشتان خواهد گذاشت؛ از این رو زمانیکه تصمیم به اجاره یک واحد آپارتمان اداری و یا دفتر کار را دارید بهتر است به چند سوال پاسخ دهید.

کسب و کار شما نو پا است؟

آرمان گرا نباشید، این یک اشتباه بزرگ است؛ اگر در شروع کسب و کار خود هستید بدانید که تمام آرمان گرایی ها هزینه های گزافی را بر دوش شما خواهند گذاشت. اینکه شما حتما یک دفتر کار در نقاط اداری شهر داشته باید همیشه لازم نیست؛ شاید کار شما در واقعیت نیازی به این چنین هزینه هایی نداشته باشد. یادتان باشد برای آنکه یک دفتر کار مستقل داشته باشید سه گزینه دفاتر کار با سند اداری، دفاتر کار با سند مسکونی و موقعیت اداری، دفاتر کار با سند مسکونی و موقعیت مسکونی پیش روی شما قرار خواهد گرفت. به طور مثال اگر شما وکیل هستید و یا پزشک حتما نیازی به اجاره دفتر با سند اداری ندارید، با این کار خصوصا در اوایل کار خود هزینه هایی زیاد را بر دوش خود خواهید گذاشت.

استفاده از دفتر کارهای مشترک امکان پذیر است؟

همه می دانیم که زندگی اجتماعی خود یک زندگی مشترک است؛ اگر شما نیز در حال شروع کار خود هستید که در آن کارمندان زیادی ندارید و نیاز به واحد های اداری کوچک دارید، بنابراین باید بدانید که چنین واحد های کوچک و مستقلی را یافتن کار سختی است. بنابراین در شروع کار خود از دفتر کارهای مشترک اداری بهره بگیرید. این نوع از دفاتر بزرگ بوده و برای شما اتاقی را در یک مجموعه خواهند داشت و شما در شروع کار خود از هزینه هایی همچون خرید تجهیزات اداری، استخدام منشی و نیروی خدماتی و … در امان خواهید بود. با استفاده از دفتر کار های مشارکتی می توانید در هر منطقه خاصی که می خواهید تجارت و کار خود را شروع کرده؛ مناطقی که شاید اجاره آپارتمان مستقل در آنها یک رویا به حساب بیاید!

چطور دفاتر کاری مشترک پیدا کنیم؟

برای یافتن چنین دفاتری در قدم اول نیاز است تا سری به روزنامه ها و سایت ها بزنید؛ از این طریق می توانید دفاتر مشترک بسیاری را بیابید که به شما در شروع کارتان کمک کنند. اگر هم به طور اختصاصی دوست دارید در منطقه ای خاص کار خود را شروع کنید، تنها کافیست ساختمان های مربوطه را پیدا کنید، با مدیر ساختمان صحبتی کرده و سپس در صورت موافقت وی یک آگهی بر روی برد ساختمان بزنید و درخواست خود را مطرح کنید؛ مطمئن باشید که هر دو روش گفته شده نتیجه ای دلخواه عاید شما خواهد کرد.

 

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]