اسکانو
دیوار پوش‌ فایبرگلاس

استفاده از دیوار پوش‌ فایبرگلاس و پلیمری در ساخت آپارتمان‌های مدرن

زمانی که تکنولوژی پیشرفت می‌کند، این پیشرفت همه جنبه‌های زندگی را در برمی‌گیرد که ساختمان‌سازی را نیز شامل خواهد شد. ظهور مواد و مصالح جدید در ساخت‌وساز این امکان را می‌دهد تا فرآیند ساختمان‌سازی سهولت داشته باشد و عمر بناهای ساخته‌شده نیز افزایش پیدا کنند.

دیوار پوش‌های پلیمری

توری‌های پلیمری درواقع شبکه‌هایی هستند که از مواد پلی‌پروپیلن و با روش اکسترود ساخته می‌شوند. درواقع روش اکسترود روشی است که در آن عمل‌آوری یک محصول با عبور دادن پرفشار آن از یک صفحه مشبک انجام می‌شود. این توری‌ها در رنگ‌های متفاوتی قابل‌تولید هستند و دارای ابعاد متفاوتی می‌باشند. این توری‌ها به‌صورت رول تولیدشده و عرضه می‌شوند و در تمامی آن‌ها از موادی مقاوم استفاده‌شده که مقاومت بالایی در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید از خود نشان می‌دهند. لازم به ذکر است که با توجه به محل استفاده از این توری‌ها می‌توان درصد مواد بالاتری از UV به جهت بالاتر بردن طول عمر آن‌ها استفاده کرد. دیوار پوش‌های پلیمری دارای مقاومت بالایی در برابر رطوبت و خورندگی برخی از مواد شیمیایی هستند.

دیوار پوش فایبرگلاس

این نوع از دیوار پوش‌ها درواقع یک نوع از پارچه تا ر و پودی بوده که استحکام بالایی داشته و از الیاف شیشه بانام فایبرگلاس تولید می‌شوند. فایبرگلاس ماده‌ای است که از موادی طبیعی و غیر سمی همچون سیلیس، دولومیت، کوارتز و کربنات ساخته می‌شود که این نوع از الیاف دارای استحکام، دوام بالا در برابر حرارت و مواد شیمیایی و آب می‌باشند. این نوع از دیوار پوش بسیار مناسب برای دیوارهای سازه خشک (ساختارهای سبک و مقاوم در برابر زلزله) بوده و بر روی هر سطوحی قابلیت نصب دارد.

این نوع از دیوار پوش‌ها غیرقابل اشتعال بوده و می‌توانند در هر ساختمانی و با هر کاربری استفاده شوند. دیوار پوش‌های فایبرگلاس دوستدار محیط‌زیست هستند و از کوارتز طبیعی، جوش‌شیرین (SODA)، دولومیت (DOLOMITE) ساخته‌شده و در مواد آن‌ها خبری از مواد اولیه سمی نیست. این نوع از دیوار پوش‌ها قادرند تا تمامی پستی‌وبلندی‌های دیوار را به‌راحتی پوشش دهند و پس‌ازآن نیازی به زیرسازی وجود ندارد. دیوار پوش‌های فایبرگلاس بسیار مناسب برای تقویت سطح دیوار هستند چراکه مقاومت بالایی داشته و می‌توانند ضربه وارده بر دیوار را دفع کنند. از دیگر ویژگی‌های این نوع از دیوار پوش می‌توان به آکوستیک بودن، غیرقابل اشتعالی، ضد قارچ، کپک و بیدزدگی و ضد رطوبت و سازگاری با انواع رنگ‌ها و قابلیت رنگ‌آمیزی بسیار زیاد اشاره کرد.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]