اسکانو

ایده های متفاوت در انتخاب کاشی پشت کابینتی

کاشی های پشت کابینتی همواره از قدیم در آشپزخانه مرسوم بود. در آن زمان کل آشپزخانه توسط کاشی هایی یک شکل تزیین می شد تا در نتیجه کار در آشپزخانه و چسبیدن انواع چربی و مواد غذایی بر روی آنها کار پاکسازی راحتتر صورت بگیرد.

اما این روزها شاهد نوعی دیگر از کاشی کاری هستیم؛ نوعی که در آن میان کابینت های بالا و پایینی یک نوع کاشی با جلوه ای بیشتر کار شده و متفاوت از دیگر کاشی ها می باشد.

Backsplash نام همین طراحی کاشی های پشت کابینتی است که در روند بازسازی و طراحی یک آشپزخانه می تواند نقشی بسیار مهمی را ایفا کند. چراکه این کاشی ها در واقع نقطه کانونی یک آشپزخانه بشمار رفته و می توانند در چهره نهایی دکوراسیون شما تاثیرات بسزایی داشته باشند.

در واقع طراحی Backsplash می تواند به نوعی محیط شما را شخصی سازی کرده و آینه ای از سلایق شما در چشم میهمانانتان باشد. کاشی های انتخابی در آشپزخانه باید مقاوم به گرما و حرارت ورطوبت باشند؛ چراکه نزدیکی آنها به سینک ظرفشویی و همچنین اجاق گاز می تواند منجر به صدمه دار شدن آنها شود.

از این رو در زمان انتخاب مناسبترین کاشی دقت لازم را به عمل آورید. یادتان باشد کاشی که انتخاب می کنید با دیگر متریال موجود در آشپزخانه هماهنگی داشته باشد، این کاشی ها بسته به انواع مدل دکوراسیونی که در محیط شما وجود دارد قابل انتخاب هستند.

می توانید انواع مختلفی از کاشی های سنتی، مدرن، کلاسیک، روستایی و … را انتخاب کرده و به فضای خود شخصیت بدهید. این کاشی ها مطابق با سیلقه شما می توانند از جنس های مختلفی باشند، برخی از چوب، برخی شیشه و سنگ و برخی از نیز موادی دیگر…

 

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]