اسکانو
ارزش واقعی آپارتمان نوساز

بهترین راهنمای مطلع شدن از ارزش واقعی آپارتمان نوساز

در سال‌های گذشته تاکنون همواره آپارتمان‌های نوساز در صدر تقاضای خرید بوده‌اند و تاکنون در بازار مسکن واحدهای نوساز سهمی حدود 40 تا 55 درصد را به خود اختصاص داده‌اند. این درخواست برای واحدهای نوساز چه در فاز رکود و چه در فاز رونق کاملاً با یکدیگر برابر بوده و شاهد افزایش و یا کاهش آن نبوده‌ایم. به همین دلیل است که بسیاری از سازندگان و مالکین واحدهای مسکونی از شرایط سو استفاده کرده‌اند و قیمت‌های پیشنهادی را خودشان تعیین می‌کنند!

باآنکه قیمت‌هایی بالاتر برای واحدهای نوساز به دلیل سن کم بنا دور انتظار نیست و امری طبیعی بشمار می‌آید، اما روند پیش رو در بازار مسکن به‌گونه‌ای بوده که برخی از سازنده‌ها برای افزایش قیمت به‌صورت تصاعدی در ماه‌های اخیر اقدام کرده‌اند؛ به شکلی که هیچ‌یک از آن‌ها حاضر نیستند تا ملک نوساز خود را باقیمتی که ماه پیش به فروش گذاشته‌اند اکنون بفروشند! این نوع از مالکان می‌خواهند از فضای خروج از رکود استفاده کرده و قیمت‌ها را برای هر معامله جدیدی افزایش دهند، به‌طوری‌که این چرخه ادامه‌دار باشد و آن‌ها بتوانند در ساخت‌وسازهای بعدی خود سود بیشتری بگیرند! برای آن دسته از متقاضیانی که قصد خرید ملک در منطقه‌ای رادارند توصیه می‌کنیم تا از کم و کیف قیمت آخرین معاملات منطقه مدنظرشان مطلع شوند؛ در چنین شرایطی بهترین راهنمای مطلع شدن از ارزش واقعی آپارتمان نوساز مراجعه کردن به آخرین بهای معاملات صورت گرفته در گروه آپارتمان‌های نوساز و در منطقه است.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]