اسکانو
تزیین خانه

تزیین خانه با بشقاب‌های قدیمی و وسایل ساده

همیشه طراحی دکوراسیون یک‌خانه منتهی به خرید وسایل جدید، تعویض مبلمان و هزینه‌های زیاد نیست در بسیاری از موارد با استفاده از وسایلی ساده که در گوشه و کنار خانه‌دارید و سال‌های سال به آن‌ها حتی نگاهی هم نمی‌اندازید می‌توانید یک تغییر محسوس در فضای داخلی خود ایجاد کنید.

تزیین خانه

 تا حالا فکر کرده‌اید از بشقاب‌های قدیمی که از مادر و یا مادربزرگتان به ارث برده‌اید در طراحی دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید؟ همیشه بر طبق یک قاعده کلی رفتار کردن هم کار درستی نخواهد بود، گاهی تغییرات جالب نتیجه عملکرد متفاوت و بهره بردن از وسایلی خاص در کاربری متفاوت است. فضاهایی که جسورانه و با خلاقیت دکور می‌شوند اغلب نتیجه‌ای بهتر در دید افراد خواهند داشت، یکی از همین کارهای جسورانه و متفاوت هم استفاده از بشقاب‌های دکوری بر روی دیوار است. این بار به‌جای آنکه بشقاب خاصی را بر روی میز بگذارید بر روی دیوار نصبش کنید!

باور کنید این تغییر محسوس می‌تواند به گرما و زیبایی هر چه بیشتر فضای شما بیانجامد و دقیقاً دیواری که این‌چنین تزیین‌شده است می‌تواند گویای سلیقه شما باشد. تنها کافی است تا با انتخاب صحیح طرح و نقش و رنگ بشقاب آن‌ها را بر روی دیوار زده و از این طریق به دیوار ساده خانه‌تان هویت ببخشید.

تزیین توسط بشقاب در خانه‌های ایرانی آن‌چنان‌که باید مرسوم نیست به همین جهت می‌توان گفت این نحوه از دکوراسیون در خانه شما می‌تواند در عین زیبایی کاملاً منحصربه‌فرد باشد. یادتان باشد برای انتخاب این بشقاب‌ها کاملاً دست شما باز است و می‌توانید هر رنگ، جنس و طرح دلخواهی را برای آن‌ها انتخاب کنید.

بسیاری از مراکز چاپی، چاپ مستقیم بر روی چینی را نیز عرضه می‌کنند با این اوصاف می‌توانید از بشقاب‌های زیبای داخل خانه برای چاپ عکس‌های شخصی استفاده کرده و آن‌ها را همچون تابلو در کنار هم بر روی دیوار بزنید. این بشقاب‌ها در هرجایی از خانه اعم از راهرو، نشیمن، آشپزخانه و یا اتاق‌خواب قابلیت استفاده را داشته و درنهایت جلوه‌ای تازه به فضای شما خواهند داد. اگر دکوراسیون خانه شما کلاسیک است بهتر است شما بشقاب‌ها را نیز از طرح و نقش‌های کلاسیک انتخاب کنید، برای این منظور ظروف نقره و یا مس بسیار زیبا خواهند شد.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]