اسکانو

پانل های بامبو و کامپوزیت آلومینیوم دو متریال عالی برای نمای داخلی و خارجی

پانل های بامبو

چوب بامبو از دسته مصالح و متریال پایدار و انعطاف پذیر بشمار می رود، متریالی زیبا که در ساخت انواع و اقسام وسایل از آن استفاده می شود. امروزه این متریال برای طراحی داخلی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و شرکت Plyboo مجموعه ای از پانل های بامبو را تولید کرده است که در طرح های مختلف بوده و برای یک طراحی داخلی از جنس طبیعت می تواند زیبایی و گرمای زیادی را به محیط دکوراسیون شما ببخشد.

برای تهیه این نوع از متریال زمانی که عمر درخت به 5 تا 6 سال می رسد، و ارتفاعی معادل 40 فوت و قطری 6 اینچی به خود میگیرد آن را می برند و چوب های آن برای تهیه این نوع از پانل ها به کارخانه برده می شود. بامبوهای 5 ساله بریده می شوند تا هر سال تنها 20 درصد از بامبوهایی که کاشته می شوند در مزارع بریده شوند، در چنین شرایطی جنگل های بامبو هیچگاه از بین نمی روند و وضعیت اکوسیستم به هم نمی ریزد. از این نوع از پانل ها در پوشش داخلی دیوار، ساخت مبلمان و بسیاری از وسایل دیگر استفاده می شود و این پانل ها دارای ویژگی هایی همچون دوام بالا، زیبایی زیاد، خاصیت تجدید پذیری، مطابق با استاندارهای پایداری LEED می باشد و عملا 100 درصد از بامبو هستند.

پانل کامپوزیت آلومینیوم

این نوع از متریال با نام ALUCOBOND شناخته می شود؛ این نوع از متریال دارای جلوه ای بسیار سنگین فلزی و نمای خاص است و طیف های رنگی متفاوتی با نور و عمق آن ایجاد می کند. این نوع از متریال دارای جزییات منحصر بفردی است که می توان با آنها هر نوع از نمایی اجرا کرد، با این متریال ساخت نماهای دایره ای شکل نیز به سادگی امکان پذیر خواهد بود. پانل های کامپوزیت آلومینیوم در انواع مختلف با کارایی متفاوتی موجود هستند؛ انواع مختلف این متریال از نوع PVDF, FEVE، پلی استر، ترکیب پلی استر، Anodized، منوکروماتیک و آلومینیوم طبیعی می باشند.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]