اسکانو
قفسه کتاب

چند مدل طراحی اتاق نشیمن برای عاشقان کتاب!

علیرغم زندگی دیجیتالی این روزها، هیچ چیزی مثل کتاب های قدیمی نمی توانند آن عطر جذاب کاغذ و جوهر را برای ما زنده کنند.

کتاب و کتاب خوانی هنوز هم در این عصرِ پیشرفت کرده، محبوبیت خود را حفظ کرده اند و ما به عنوان یک انسان هنوز هم دوست داریم زیر سایه این بانک های کاغذی حس ماجراجویی و کسب دانش را در خود زنده کنیم.

یک کتاب خانه که در کنج دیواری جای خوش کرده هنوز هم می تواند احساس خوشایندی را در افراد ساکن خانه ایجاد کند و دقیقا می تواند جایی باشد که یک عمر افراد یک خانواده را وادار کند به باز کردن و خواندن صفحاتی از کتاب مورد علاقه شان….کتابخانه

اینکه کتاب خانه در منزل شما دقیقا در چه جایی قرار بگیرد، وابسته به سلیقه شخصیتان، نوع دکوراسیون داخلی و باز و بسته بودن فضای شما می باشد.
قفسه کتاب

یکی از جاهایی که می‌توانید از آنها استفاه کنید راه پله های خانه شماست، اطراف راه پله ها را قفسه بندی کنید و همانطور که در حال راهپیمایی هستید، صعودی به بالای درخت دانش نیز داشته باشید. در هر قفسه نگاهی بیاندازید و کتاب مورد علاقه خود را بیابید.

کتاب

اتاق نشیمن یک فضای آرام برای به پایان رساندن یک روز طولانی به حساب می آید، جایی که می‌توانید خود را به فنجانی چای دعوت کرده و سپس کتابی در دست بگیرید و آرامش واقعی را حس کنید.

گاهی اوقات لازم است تنها یک کاناپه را از دیوار دور کرده و کمی به مرکز نشمین منتقل کنید، و سپس از فضای ایجاد شده در کنار دیوار به عنوان یک کتابخانه استفاده کنید.

یادتان باشد در کنار کتابخانه ها استفاده از گیاهان طبیعی می‌توانند حس طراوت و زیبایی محیط شما را بیشتر کرده و در انتقال حس مثبت به شما اثر گذار باشند.

برای ایجاد قفسه های کتابخانه می‌توانید کمی حرفه ای تر عمل کنید، یک محفظه ای چوبی طراحی کنید و وسط آن را برای تلویزیون خود خالی نگهدارید.

مابقی فضای خالی این محفظه می‌توانند به خوبی مجموعه‌ای از کتاب‌های شما را نگهداری کنند. حتی می‌توانید از تابلوهای نقاشی زیبا بر لبه خارجی قفسه کتاب خود استفاده کنید و به این طریق توجه زیادی را به قفسه‌ها منعطف کنید، خوبی این کار در این است که شما به فضای ذخیره‌سازی خود آسیبی وارد نکرده‌اید و توانسته‌اید با هنرمندی تمام همه چیز را در کنار هم نگهداری کنید.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]