اسکانو

[:en]کاشی هایی از جنس پشم چوب، عایق صوتی قدرتمند در برابر آلودگی های صوتی[:]

[:en]به تازگی یکی از گروه های طراحی و معماری دانشکده استکهلم، نمونه ای جالب از کاشی های دیواری را معرفی کرده اند، که عایق صوتی هستند. این نوع از کاشی ها از پشم چوب ساخته شده اند که در عین سبکی بسیار زیاد خود دارای ظاهری بسیار جذاب بوده و از طرح ها و رنگ های متفاوتی بهره برده اند. در ساخت این نوع از کاشی تعادل مناسب بین مقاومت، استحکام، اقتصاد و طول عمر مفید به خوبی برقرار شده است. این نوع از کاشی ها یک نمای بسیار زیبا برای ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری محسوب می شوند و هم اکنون در ظاهری چند ضلعی موجود هستند.

عایق صوتی

در واقع این نوع از کاشی های عایق صدا از فیبر و پشم چوب ساخته شده اند، که با ترکیبی از سیمان و آب به راحتی بر روی دیوار ها نصب خواهند شد. نحوه عملکرد این نوع از کاشی ها به گونه ای است که به هیچ عنوان اجازه ورود حتی کوچکترین آلودگی صوتی را به داخل نمی دهند، و در کنار کارایی بالای خود زیبایی بسیار زیادی را نیز به دکوراسیون داخلی می بخشند. لازم به ذکر است که در این کاشی های عایق صدا، پشم چوب بکار رفته یکی از دوستداران محیط زیست بوده و علاوه بر جلوگیری از ورود آلودگی های صوتی به داخل ساختمان، مانع از خروج انرژی به بیرون نیز می شوند.

[:]

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]