اسکانو

استفاده از کاغذدیواری‌ سه بعدی در دکوراسیون داخلی

در دکوراسیون داخلی، دیوارها از اجزایی هستند که نحوه دکور کردن آنها تاثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون کلی خانه شما دارد، اینکه دیوارها چه رنگی داشته باشند، از چه متریالی برای دکور آنها استفاده شود و یا چه طرحی بر روی آنها زده شده باشد نکات بسیار مهمی هستند که در دکوراسیون داخلی بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

برای ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی همواره راهکارهای پرهزینه بسیارند، اما اینکه با اندک هزینه‌ای بتوانید یک تغییر محسوس و بزرگ را ایجاد کنید یک هنر است! برای این منظور کاغذدیواری یکی از بهترین متریالی است که می‌توانید توسط آن تغییر خوشایندی را ایجاد کنید.

استفاده از کاغذدیواری‌هایی با طرح‌های سه‌بعدی می‌تواند یکنواختی را از فضای شما گرفته و دیوار مورداستفاده را تبدیل به یک نقطه کانونی در فضای شما کند که تمام توجه به سمت آن جلب شود. این نوع از کاغذهای دیواری به فضای شما بعد داده و به دلیل خطای دیدی که ایجاد می‌کنند، می‌توانند منجر به تحول در فضای داخلی شما شوند.

کاغذدیواری‌های سه‌بعدی در انواع طرح‌های متفاوت تولید شده‌اند و بر حسب سلیقه می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید؛ این نوع از کاغذهای دیواری اگر درست انتخاب شوند می‌توانند فضایی غیر واقعی را برای شما به گونه‌ای ایجاد کنند که واقعاً خود را داخل آن ببینید!

 

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]