اسکانو
قیمت واقعی ملک

کشف قیمت واقعی ملک با راهکارهای ساده

اگر شما هم به قصد خرید مسکن وارد این بازار شده باشید، می دانید که تفاوت قیمت ها در یک منطقه از سوی فروشندگان زمین تا آسمان با یکدیگر فرق داشته و بعضا میان قیمت های اعلام شده چیزی در حدود 15 تا 20 درصد تفاوت وجود دارد! امروز می خواهیم راه هایی را به شما معرفی کنیم که به سادگی بتوانید قیمت واقعی ملکی را بدانید. اما یادتان باشد هیچ قیمت دقیقی برای یک ملک وجود ندارد، و تمامی اعداد و قیمت های موجود تنها در حد یک تخمین هستند، چراکه  مسائلی همچون میزان نیاز فروشنده به پول، میزان اضطرار خریدار برای تهیه سریعتر ملک، شرایط اقتصادی بازار نظیر شدت رکود و یا میزان تورم موجود، انعطاف پذیری و یا سر سختی خریدار در مقابل تحمیل قیمت توسط  فروشنده، قدرت چانه زنی و مذاکره خریدار و فروشنده، تبحر مشاور املاک در روشن سازی شرایط برای طرفین معامله و … همگی مواردی هستند که می توانند بر روی قیمت یک واحد مسکونی تاثیر بسزایی داشته باشند، مسائلی که می توانند منجر به گرانی و یا ارزانی یک واحد مسکونی شوند.

اگر قصد فروش ملکی را دارید که قیمت آن را نمی دانید باید دست بکار شوید و قبل از آنکه از زمین و آسمان برایش قیمت تعیین کنید، سری به مشاوران املاک، سایت های اینترنتی همچون اسکانو و … بزنید. یادتان باشد زمانیکه به مشاوران املاک مراجعه می کنید لزومی ندارد به صورت قطعی بگویید که یک آپارتمان با متراژ x طبقه y و با سن ساخت f چه قیمتی دارد؛ چراکه او قطعا خواهد فهمید شما یک فروشنده هستید! از وی طوری سوال بپرسید که او تمامی فایل های خویش را برای شما معرفی کرده و در واقع آن چیزی که در چنته دارد را برای شما رو کند! از این طریق به سادگی می توانید متوجه شوید که ملک های در منطقه شما که شباهت با ملک شما دارند در چه قیمت هایی برای فروش گذاشته شده اند.

اگر هم خریدار هستید این بار باید خود را در جایگاه یک فروشنده قرار دهید. لیستی از املاک در منطقه مورد نظر برای خود درست کنید، تمامی املاکی که شبیه به ملک مورد علاقه شما هستند را با قیمت برای خود لیست کنید. نیازی نیست تا املاکی را ببینید که دقیقا همانند خانه انتخابی شما باشند؛ سپس قیمت خانه های یافته شده را با قیمت خانه ای که فروشنده به شما اعلام کرده مقایسه کنید و از قیمت اصلی آگاه شوید. اینکار برای شما خریدار محترم از طریق وبسایت اسکانو به سادگی قابل انجام خواهد بود، منطقه مورد نظر خود را انتخاب کنید و لیست خانه های موجود را ببینید، حال می توانید قیمت آنها را با خانه مورد نظر خود مقایسه کنید تا به درک درستی از قیمت اصلی برسید.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]