اسکانو

استراحتگاه هایی بکر برای دوستداران طبیعت در سراسر دنیا

بسیاری از گردشگران به دنبال مکان های بکر و هیجان انگیز در سفر های خود برای اقامت می گردند، هرچه اقامتگاه موجود دارای تفاوت بیشتری باشد و در یک کلام خاصتر باشد، قطعا گردشگران بیشتری را به سوی خود جذب خواهد کرد. امروز دو اقامتگاه خاص و جذاب را برای شما معرفی می کنیم که هر کدام میزبانی برای گردشگران بی باک و دوستدار طبیعت می باشند.

هتل خانه درختی کروی در دل جنگل های بریتیش

هتل خانه درختی یکی از مکان های دیدنی و جذاب در کلمبیا بشمار می رود، هتل هایی کروی که در دل جنگل های بریتیش ساخته شده اند. شکل ظاهری این هتل کروی شکل منجر شده تا کردشگران زیادی که برای اقامت کوتاه نیاز به سر پناه دارند به آنها پناه آورده و سفری در دل طبیعت همراه با استراحتگاهی بکر در جنگل را تجربه کنند.

این هتل ها دارای سه اتاق کروی شکل هستند که راه دسترسی به هریک از آنها توسط راه پله هایی مختص به خودشان صورت می گیرد. یکی از این اتاق ها دارای قطری 3 متری بوده و دو تای دیگر آن دارای قطر 3 متر و بیست سانتی هستند و در آنها امکانات کم و ساده در حد یک اقامت کوتاه مدت موجود است. کره های ساخته شده بخشی از سازه شان از همان درختان موجود در جنگل است و این کره های زیبا میان آسمان و زمین معلق مانده و به درختان کاج و صنوبر متصل شده و تکیه زده اند.

خانه های کپسولی شفاف در در دل صخره

در آن سوی دنیا و در یک وجه از صخره ای در دره پرو خانه هایی کپسولی ساخته شده که شفاف بوده و با طول 7.31 متر و عرض و ارتفاع 2.43 متر به صورت معلق قرار گرفته اند! این نوع از خانه های کپسولی فضایی هیجان انگیز را برای گردشگران بی باک ایجاد می کنند که برای رسیدن به آن باید به ارتفاع 122 متری صعود کرده و پس از پیاده روی های طولانی به آن برسند.

این کپسول ها دارای چهار تخت هستند که در آنها فضاهایی برای صرف غذا، حمام خصوصی و سرویس بهداشتی در نظر گرفته شده است. این نوع از سوییت ها شش پنجره دارند و چهار کانال تهویه که می توانند خیال گردشگران را از تهویه مناسب راحت کنند.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]