اسکانو

ایده برای طراحی و ساخت ویلا، بناهای چوبی مدرن و زیبا در سراسر دنیا

همیشه زمانیکه صحبت از نمای یک ساختمان به میان باشد، تنها فلز و شیشه و بتن در ذهن افراد تداعی می شود. اگر این نما مدرن باشد کمتر کسی است که ذهنش به سوی متریالی همچون چوب برود. در زمان های گذشته برای یک نمای مدرن شاید تنها متریالی که استفاده میشد، همان فلز و شیشه و بتن بود و یکی از مشخصه های نماهای مدرن همین متریال بودند.

اما امروزه چوب توانسته انتخاب خوبی برای نماهای مدرن باشد که برای پیاده سازی آن نیاز به یک طراح  خلاق و حرفه ای میباشد. همانطور که می دانید چوب یک متریال از دل طبیعت است، که می تواند آرامش و صمیمت زیادی را به افراد القا کند؛ این نوع از متریال به دلیل ویژگی هایی که به صورت طبیعی در خود نهفته دارد این روزها بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. به علاوه اینکه هماهنگ بودن جنس چوب با طبیعت این متریال را تبدیل به نوعی کرده که بسیار مناسب برای استفاده ویلاهایی است که در اطراف آنها طبیعت زیبایی نیز قرار دارد و به شکلی هماهنگی زیادی بین این دو ایجاد خواهد شد.

ساخت ویلا

چوب ها عایق های حرارتی بسیار خوبی هستند و در ساختمان هایی که با چوب ساخته می شوند صرفه جویی در انرژی به طور قابل ملاحظه ای نسبت به بتن و فلز و شیشه وجود دارد. چوب ها علاوه بر اینکه عایق های حرارتی هستند، عایق های صوتی بسیار خوبی نیز بشمار می روند و خانه هایی که با چوب ساخته می شوند فضای آرامتری را در اختیار ساکنین خود قرار می دهند.

چوبی مدرن

در زمان کار با چوب سرعت ساخت و ساز نسبت به متریال دیگر بسیار بالاتر خواهد بود و به دلیل ماهیتی که دارد به وسیله ی جذب و ذخیره دی اکسید کردنِ جو به محیط پیرامون خود کمک بسرایی می کند؛ در ساختمان های چوبی به دلیل انعطاف پذیر بودن چوب می توان عملیات بازسازی را بسیار راحتتر انجام داد؛ از این رو بسیاری از افراد هستند که به شدت علاقمند به خانه های چوبی بوده و این روزها علاقه به سخت و ساز با استفاده از متریالی به نام چوب بسیار بالا رفته است.اما در یک سال گذشته خانه های چوبی مدرنی ساخته شده اند که در مطلب امروز آنها را برای شما معرفی می کنیم، این خانه ها همراه با معماری مدرن و فن آوری های نوین در ساخت و ساز بوده و دارای جلوه ای بسیار جذاب می باشند.

 1. خانه جنگلی، کالیفرنیا شمالی، ایالات متحده آمریکا

 2. ویلا قرار گرفته در دره، لیتوانی

 3. Casey Key Guest House، ساراسوتا، ایالات متحده آمریکا

 4. Steam-Bent Wooden House در کورنوال، بریتانیا
 5. ویلای گنبدی در چین
 6. Shawm House در انگلستان
 7. Valley House در اوکراین
 8. House Zilvar در جمهوری چک
 9. Butterfly House درایالات متحده آمریکا
 10. Courtyard House on a River در ایالات متحده آمریکا
 11. House in Toronto در تورنتو، کانادا
 12. Amoroso Residence در لس آنجلس، کالیفرنیا
 13. The Wooden House در اسلوونی
 14. Villa KGET در فرانسه
 15. The Park House در ملبورن، استرالیا

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]