اسکانو
واحدهای لوکس

هشدار قیمتی کارشناسان به مالکان واحدهای لوکس

زمانی که بازار معاملات در تهران کمی به رونق افتاد، و افزایشی نسبی در حجم معاملات ایجاد شد، برخی از مالکان واحدهای لوکس و گران‌قیمت نیز که در منطقه 1 تا 3 تهران قرار دارند قیمت واحدهای لوکس خود را بیشتر کرده‌اند! این نوع از واحدها باآنکه افزایش قیمتی چنددرصدی کمتر از نرخ تورم دارند اما بازهم فعالان بازار مسکن به این دسته از مالکان توصیه می‌کنند که قیمت‌های پیشنهادی خود را بیشتر نکنند چراکه باقیمت‌های قبلی نیز مشتری مناسبی برای چنین واحدهایی وجود نداشت!

باآنکه واحدهای لوکس و بزرگ متراژ دارای متقاضیان خاص خود هستند و عمده متقاضیان این نوع از واحدها از اقشار پر درامد و ثروتمند جامعه هستند، اما شرایط بازار مسکن اکنون به‌گونه‌ای پیش روی می‌کند که بازارهای رقیب سوددهی بیشتری دارند؛ ازاین‌رو بیشتر این افراد ترجیح می‌دهند تا سرمایه خود را در بازارهای رقیب که سوددهی بیشتری دارد سرمایه‌گذاری کرده و صرفاً در چنین واحدهای لوکسی تنها برای اجاره ساکن شوند نه خرید! به گفته کارشناسان هنوز زمان افزایش قیمت چنین واحدهایی نرسیده است و افزایش قیمت آن‌ها تنها می‌تواند منجر به فروش نرفتن این واحدها شود!

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]